lesní příměstský tábor

V areálu Lesní mateřské školy Včelka v Ostravě Výškovicích v blízkosti Bělského lesa se s dětmi vydáme za pohádkovým dobrodružstvím. Budeme běhat po lese, hrát hry s pohádkovou tématikou, vyrábět a cvičit. Během týdne nás čeká celodenní výlet a hledání pokladu. 

 

 

 

 

 

Příklad programu dne a časový harmonogram:

 

7:30-8:30 hod příchod dětí, volná hra

8:30-9:00 hod ranní přivítání, úvod do pohádky

9:00-11:30 hod dopolední svačina a program v lese

12:00 hod oběd v restauraci a přesun zpátky na zahrádku

Do 14:15 hod odpočinek (pro unavené děti), ostatní děti mají klidovou činnost (tvoření, pohádková jóga)

14:30 hod odpolední svačina

14:45-15:30 vyzvedávání dětí, volná hra

 

Do programu děti nenutíme, samy si zvolí jaká činnost je pro ně zajímavá a které by se chtěly věnovat. Kapacitu tábora máme omezenou pouze na 16 dětí s 2 lektorkami, které jsou zároveň i průvodkyněmi (pedagogy) v Lesní mateřské škole a prostředí lesa je jim blízké. Dopolední svačiny a pití si děti nosí s sebou. Venku budeme trávit většinu času. V případě, že by pobyt venku nebyl pro děti bezpečný (př. bouřka), je na zahradě zázemí pro tyto účely (chatka). V horkých dnech se budou děti moci schladit, osvěžit v bazénku.

  

Lesní tábor je určený pro děti od 4 do 8 let. 

 

TIP: 

 

Pokud má dítě trvalé bydliště v Ostravě-Jihu, můžete díky systému Corrency mít tábor o 1000 Kč levnější. Díky podpoře městského obvodu Ostrava-Jih. Návod na uplatnění slevy posíláme v emailu po odeslání přihlášky. Navíc některé zdravotní pojišťovny přispívají na dětské tábory. Potvrzení pro pojišťovnu Vám na vyžádání připravíme po skončení tábora. 

Po odeslání přihlášky uhradíte do 14 dnů zálohu 1000 Kč. Zbylou částku je potřeba uhradit do 30.6.2024. Údaje k platbě zasíláme na email.