o kempu

Letní kempy 2022

Kempy se konají od pondělí do pátku v čase 7:30-16:30 hod na ZŠ Šeříkova (Ostrava-Výškovice).

 V ceně kempu je pronájem sportoviště a sportovních pomůcek, dopolední a odpolední svačina, oběd v restauraci, pitný režim, vstupy, trenéři, odměny a zapůjčení bruslí pro děti, které nemají své vlastní.

TIP: Zjistěte si, zda Vaše pojišťovna či zaměstnavatel nepřispívají na letní tábory. Pokud budete chtít vystavit po skončení tábora potvrzení pro pojišťovnu, informujte trenéry hned první den tábora.

Po registraci (odeslání přihlášky) je nutné do 14 kalendářních dnů uhradit zálohu 800 Kč. Zbylou částku je nutné uhradit do 30. 6. 2022 na číslo účtu 1031332942/6100. Variabilní symbol je rodné číslo dítěte. Do poznámky k platbě uveďte jméno a příjmení dítěte.

Kemp je určený pro děti ve věku 4-12 let. O Vaše děti se budou starat zkušení trenéři (studenti a absolventi VŠ v oboru)

Pro děti z části Ostrava-Zábřeh (zastávka Horymírova) zajistíme ZDARMA trenérský doprovod na tábor a zpět  (při min. počtu 5 dětí se zájmem o tuto službu). 

Dopřejte svým dětem pravidelný pohyb. Má to pozitivní vliv na jejich fyzické i psychické zdraví.

 

Podzimní kemp 2021

Kemp se koná od středy do pátku v čase 7:30-16:30 hod.

 V ceně kempu je pronájem sportoviště a sportovních pomůcek, dopolední a odpolední svačina, oběd v restauraci, pitný režim, vstupy, trenéři a odměny.

TIP: Zjistěte si, zda Vaše pojišťovna či zaměstnavatel nepřispívají na tábory. Např. ČPZP přispívá 1000 Kč. Pokud budete chtít vystavit po skončení tábora potvrzení pro pojišťovnu, informujte trenéry hned první den tábora.

Po registraci (odeslání přihlášky) je nutné do 14 kalendářních dnů uhradit cenu kempu 1390 Kč na číslo účtu 1031332942/6100. Variabilní symbol je rodné číslo dítěte. Do poznámky k platbě uveďte jméno a příjmení dítěte.

Kemp je určený pro děti ve věku 4-12 let. O Vaše děti se budou starat zkušení trenéři (studenti a absolventi VŠ obor TV)

V roce 2021 se kemp uskuteční v zázemí ZŠ Horymírova. K dispozici bude dětem venkovní sportoviště, tělocvična a prostory školní družiny. 

Dopřejte svým dětem pravidelný pohyb. Má to pozitivní vliv na jejich fyzické i psychické zdraví.